Hakkımızda

Awesome Image

Hakkımızda

İstinye Üniversitesi liderliğinde yürütülen hem öğrenci hem de akademisyenler için uçtan uca bir girişimcilik deneyimi sunan İstinye Garage Incubation Hub, fikir aşamasından ölçeklemeye kadar girişimcilerin yanında olarak eğitim, mentorluk ve ofis imkanının yanı sıra Ar-Ge ve teknik ihtiyaçları karşılayabilecek paketleri de içinde bulunduran destek imkanları sunmaktadır.

Tarihçe

MLP Care Grup

MLP Care 1993 yılında Medical Park'ın kuruluşuyla başlamış ve bünyesinde Liv Hospital ve VM Medical Park’ı bulunduran Türkiye'nin sağlıktaki öncü kuruluşudur.

1993
2015

İstinye Üniversitesi

İstinye Üniversitesi, MLP Care Grubu’nun 29 yıllık bilgi ve birikiminin devamı olarak, 21. Yüzyıl Anadolu Vakfı tarafından 2015 yılında kurulmuştur.

İstinye Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi

İstinye Üniversitesi TTO, tüm sanayici ve girişimcilere proje yazmadan, fikri mülkiyet haklarının korunmasına kadar birçok konuda destek vermektedir.

2019
2022

İstinye Garage Incubation Hub

İstinye Üniversitesi liderliğinde yürütülen ve hem öğrenci hem de akademisyenler için uçtan uca bir girişimcilik deneyimi sunan İstinye Garage; fikir aşamasından ölçeklemeye kadar girişimcileri destekleyen programlar ve eğitimler sunmaktadır.